Lucyvo

Voorbeeldbestanden bij dit artikel:
  • overzichtsbestand Lucyvo
  • Lidgeld

    Het voetbalseizoen 2023-2024 is ondertussen van start gegaan. Het lidgeld bedraagt 75 €.
    Gelieve dit zo spoedig mogelijk te betalen:

    • overschrijving op de clubrekening BE70 7512 0605 5625 (zichtrekening)
    • overschrijving op de clubrekening BE29 7554 7576 6764 (spaarrekening)
    • cash betalen (een overschrijving is wel handiger)

    Uitslagen

    DatumSpeeldagMatchen van speeldag 23Uitslag
    17/3/2423Antverpia 98 - Hoje0-3
    17/3/2423Boerenbond - Paradeske2-2
    17/3/2423Hombeek - Lucyvo0-0
    17/3/2423Jolika - De Vrede1-6
    17/3/2423Racing Emblem - Bariton4-0

    Vooruitblik

    DatumSpeeldagMatchen van speeldag 24Uitslag / Plaatsen
    24/3/2424Bariton - Jolikanr. 8 - nr. 12
    24/3/2424Lucyvo - Hojenr. 10 - nr. 1
    24/3/2424Pouma United - Gokanr. 2 - nr. 7
    24/3/2424Racing Emblem - Antverpia 98nr. 9 - nr. 6
    24/3/2424De Vrede - Boerenbondnr. 5 - nr. 4

    Head-to-head

    JaarUit het verleden... (1x)Uitslag
    2023-2024Hoje - Lucyvo3-2

    Stand

    (legende)
    PloegPMWVG+-SVPlaatste 5
    1.Hoje5320+17126423+417     
    2.Pouma United421913336237+2515     
    3.Hombeek3320+10735044+627     
    4.Boerenbond31199644835+1326     
    De Vrede3120+9745744+1329     
    6.Antverpia 98251981014752-532     
    7.Goka24197934439+533     
    8.Bariton231971024551-634     
    9.Racing Emblem22196943636035     
    10.Lucyvo1920+51144574-2941     
    11.Paradeske181951133762-2539     
    12.Jolika91921431755-3848     

    Topschutters

    Top-5Goals
    Stijn Hofmans12
    Glenn De Vinster11
    Maarten De Groof6
    Jason Vermeylen6
    Steven De Groof4

    Assistenkoning

    Top-5Assists
    Stijn Hofmans11
    Steven De Groof5
    Glenn De Vinster5
    Stijn Verdickt4
    Ive Celis3

    Man van de match

    Match tegen Goka (T)Punten -
    áGEWOGEN
    Punten -
    áONGEWOGEN
    SeizoenstotaalPunten -
    áGEWOGEN
    Punten -
    áONGEWOGEN
    Matchen
    1.Glenn De Vinster16111.Maarten De Groof195149(16)
    2.Ive Celis1182.Stijn Hofmans193154(16)
    3.Maarten De Groof1183.Glenn De Vinster162120(11)
    4.Steven De Groof1184.Ka´n Verlooy156118(14)
    5.Jason Vermeylen1185.Steven De Groof156114(17)
    6.Maarten Langenaeker966.Ive Celis141111(13)
    7.Joy Coolsaet757.Maarten Langenaeker141112(16)
    8.Stijn Verdickt758.Rob Van de Vondel10377(11)
    9.Stijn Hofmans649.Bernd Gielis9673(12)
    10.Dieuwer Boes4310.Jason Vermeylen9070(7)
    11.Ka´n Verlooy4311.Wout Beirinckx8966(15)
    12.Jurgen Beirinckx1112.Dieter Van Dessel8865(15)
    13.Joy Coolsaet7756(15)
    14.Pieter Elst7759(11)
    15.Stijn Verdickt5137(12)
    16.Jordy Lenaerts2517(7)
    17.Dieuwer Boes2217(11)
    18.Wim Gielis2115(15)
    19.Erlend De Swert1411(9)
    20.Jurgen Beirinckx32(2)
    21.Siebe Stevens11(1)
    22.Geert Beirinckx11(0)

    Man van de match - op het podium !

    WeekoverwinningenAantalMatchenPodiumplaatsenGoudZilverBronsTotaalGoud = 3
    áZilver = 2
    áBrons = 1
    1.Glenn De Vinster6(11)1.Glenn De Vinster610720
    2.Stijn Hofmans3(16)2.Maarten De Groof2441018
    3.Ive Celis3(13)3.Stijn Hofmans321614
    4.Maarten De Groof2(16)4.Ive Celis321614
    5.Steven De Groof2(17)5.Steven De Groof223713
    6.Jason Vermeylen2(7)6.Jason Vermeylen221511
    7.Ka´n Verlooy1(14)7.Ka´n Verlooy132611
    8.Maarten Langenaeker1(16)8.Maarten Langenaeker11358
    9.Wout Beirinckx1(15)9.Joy Coolsaet11136
    10.Joy Coolsaet1(15)10.Pieter Elst03036
    11.Wout Beirinckx10124
    12.Rob Van de Vondel01123
    13.Bernd Gielis00333
    14.Jordy Lenaerts01012
    15.Dieter Van Dessel00222
    16.Stijn Verdickt00222

    Kalender

    DatumSpeeldagKalenderUitslag
    3/9/231Pouma United - Lucyvo3-2
    10/9/232Lucyvo - Paradeske3-6
    17/9/233De Vrede - Lucyvo4-1
    24/9/234Lucyvo - Bariton2-1
    1/10/235Racing Emblem - Lucyvo3-3
    8/10/236Lucyvo - Jolika4-0
    15/10/237Boerenbond - Lucyvo3-0
    29/10/239Goka - Lucyvo4-2
    5/11/2310Lucyvo - Hombeek2-1
    12/11/2311Hoje - Lucyvo3-2
    19/11/2312Antverpia 98 - Lucyvo5-5
    3/12/2314Lucyvo - Pouma United4-4
    14/1/2415Paradeske - Lucyvo4-1
    28/1/2417Bariton - Lucyvo8-1
    4/2/2418Lucyvo - Racing Emblem3-5
    11/2/2416Lucyvo - De Vrede6-5
    18/2/2419Jolika - Lucyvo1-2
    25/2/2420Lucyvo - Boerenbond2-7
    10/3/2422Lucyvo - Goka0-7
    17/3/2423Hombeek - Lucyvo0-0
    24/3/2424Lucyvo - Hoje
    7/4/2425Lucyvo - Antverpia 98

    Bekertornooi

    RondeDatumUurMatchUitslag
    Ronde 1

    Uitslagen

    Antverpia 98BaritonBoerenbondGokaHojeHombeekJolikaLucyvoParadeskePouma UnitedRacing EmblemDe Vrede
    Antverpia 984-10-35-20-31-55-55-22-30-44-3
    Bariton4-02-03-07-08-1*5-03-20-31-7
    Boerenbond4-17-04-03-42-21-03-02-20-32-13-2
    Goka0-12-22-20-34-03-14-22-56-13-2
    Hoje3-04-14-11-01-16-03-23-17-33-14-4
    Hombeek4-13-15-14-10-74-10-08-21-25-1
    Jolika0-5*4-41-10-5*0-10-11-23-10-5*1-6
    Lucyvo2-12-70-72-14-03-64-43-56-5
    Paradeske0-54-23-21-31-34-10-64-22-2
    Pouma United1-86-12-03-12-03-23-22-2*5-0
    Racing Emblem4-01-10-11-31-13-33-12-30-1
    De Vrede5-02-12-36-22-14-11-11-11-0

    Homepage

    Rubriek onderdelen

    Over Wim

    Wim Gielis is Business Intelligence consultant en Excel expert

    Andere links