Lucyvo

Voorbeeldbestanden bij dit artikel:
  • overzichtsbestand Lucyvo
  • Noot: bestanden uit het verleden zijn opvraagbaar bij mij per e-mail.

    Lidgeld

    Het voetbalseizoen 2018-2019 is ondertussen van start gegaan. Het lidgeld bedraagt zoals de vorige seizoenen 75 €.
    Gelieve dit zo spoedig mogelijk te betalen:

    • overschrijving op de clubrekening BE70 7512 0605 5625 (zichtrekening)
    • overschrijving op de clubrekening BE29 7554 7576 6764 (spaarrekening)
    • cash betalen (een overschrijving is wel handiger)

    Uitslagen

    DatumSpeeldagMatchen van speeldag 14Uitslag
    2/12/1814De Knuddeboys - Lucyvo2-1
    2/12/1814Goka - Familia-Academia1-1
    2/12/1814St. Michiel - Dynamica4-8
    2/12/1814Wavria - Albatros1-4
    2/12/1814Boterwaag - KFC Broechem B2-3
    2/12/1814Team Pouvri - Union Malinese2-2

    Vooruitblik

    DatumSpeeldagMatchen van speeldag 15Uitslag / Plaatsen
    13/1/1915Dynamica - Albatrosnr. 11 - nr. 4
    13/1/1915Familia-Academia - Lucyvonr. 8 - nr. 12
    13/1/1915Team Pouvri - Wavrianr. 5 - nr. 10
    13/1/1915De Knuddeboys - Martinus Oostnr. 7 - nr. 6
    13/1/1915KFC Broechem B - Gokanr. 1 - nr. 9
    13/1/1915Union Malinese - Boterwaagnr. 3 - nr. 2

    Head-to-head

    JaarUit het verleden...Uitslag

    Stand

    (legende)
    PloegPMWVG+-SVPlaatste 5
    1.KFC Broechem B361312105917+423     
    2.Boterwaag25138413719+1814     
    3.Union Malinese24137334329+1415     
    4.Albatros23137423928+1116     
    5.Team Pouvri22136343522+1317     
    6.Martinus Oost2112-7503227+515     
    7.De Knuddeboys20136523629+719     
    Familia-Academia20136523235-319     
    9.Goka17135622632-622     
    10.Wavria13134812737-1026     
    11.Dynamica12134902854-2627     
    12.Lucyvo91331001537-2230     
    13.St. Michiel11301211760-4338     

    Topschutters

    Top-5Goals
    De Groof Steven2
    Wouters Wim2
    Coolsaet Joy1
    De Clerck Tom1
    De Groof Maarten1

    Man van de match

    Match tegen De KnuddeboysPuntenSeizoenstotaalPuntenMatchenWeekoverwinningenAantalMatchen
    1De Groof Steven181Wouters Wim120(11)111Wouters Wim2(11)
    2Wouters Wim182Celis Ive107(11)102Tielemans Tom2(13)
    3De Clerck Tom143De Clerck Tom100(12)83Celis Ive1(11)
    4Gielis Wim94Langenaeker Maarten90(12)84De Clerck Tom1(12)
    5Langenaeker Maarten95Deckers Nino82(7)125Langenaeker Maarten1(12)
    6Elst Pieter86De Groof Steven68(10)76Deckers Nino1(7)
    7Coolsaet Joy57Vermeylen Jason65(11)67De Groof Steven1(10)
    8Beirinckx Jurgen48Elst Pieter64(12)58Vermeylen Jason1(11)
    9Verdickt Stijn49Beirinckx Sven50(12)49Coolsaet Joy1(9)
    10Lenaerts Jordy310Verdickt Stijn42(13)310Op De Beeck Maarten1(2)
    11Beirinckx Sven111De Swert Erlend40(11)411De Groof Maarten1(2)
    12De Swert Erlend112Coolsaet Joy38(9)4
    13Gielis Wim30(13)2
    14Tielemans Tom29(13)2
    15Lyen Kevin26(3)9
    16Beirinckx Jurgen23(11)2
    16Beirinckx Jurgen23(11)2
    17Lenaerts Jordy22(13)2
    18Op De Beeck Maarten22(2)11
    18Op De Beeck Maarten22(2)11
    19Bertels Nicholas12(6)2

    Kalender

    DatumSpeeldagKalenderUitslag
    9/9/182Lucyvo - De Knuddeboys1-2
    16/9/183Lucyvo - Familia-Academia1-3
    23/9/184KFC Broechem B - Lucyvo7-1
    30/9/185Lucyvo - Union Malinese1-4
    7/10/186Team Pouvri - Lucyvo3-0
    14/10/187Lucyvo - Boterwaag0-2
    21/10/188Goka - Lucyvo3-2
    28/10/189Wavria - Lucyvo6-0
    4/11/1810Lucyvo - Martinus Oost2-0
    11/11/1811St. Michiel - Lucyvo1-3
    18/11/1812Lucyvo - Albatros1-3
    25/11/1813Dynamica - Lucyvo1-2
    2/12/1814De Knuddeboys - Lucyvo2-1
    13/1/1915Familia-Academia - Lucyvo
    20/1/1916Lucyvo - KFC Broechem B
    26/1/1917Union Malinese - Lucyvo
    3/2/1918Lucyvo - Team Pouvri
    10/2/1919Boterwaag - Lucyvo
    17/2/1920Lucyvo - Goka
    24/2/1921Lucyvo - Wavria
    10/3/1922Lucyvo - St. Michiel
    17/3/1923Albatros - Lucyvo
    24/3/1924Lucyvo - Dynamica
    31/3/1925Martinus Oost - Lucyvo

    Bekertornooi

    RondeDatumUurMatchUitslag
    Ronde 1

    Uitslagen

    AlbatrosBoterwaagDe KnuddeboysDynamicaFamilia-AcademiaGokaKFC Broechem BLucyvoMartinus OostSt. MichielTeam PouvriUnion MalineseWavria
    Albatros3-19-12-20-32-31-13-1
    Boterwaag6-14-12-32-32-04-1
    De Knuddeboys2-26-13-52-18-23-3
    Dynamica0-62-71-23-13-1*5-0
    Familia-Academia0-53-11-32-01-64-4
    Goka0-5*4-11-13-23-24-21-21-2
    KFC Broechem B2-15-06-27-111-02-0
    Lucyvo1-30-21-21-32-01-4
    Martinus Oost3-25-03-12-65-23-2
    St. Michiel2-40-24-80-21-31-51-4
    Team Pouvri5-10-13-14-63-01-12-2
    Union Malinese6-25-25-25-42-2
    Wavria1-41-33-11-36-01-42-41-4

    Homepage

    Rubriek onderdelen

    Over Wim

    Wim Gielis is Business Intelligence consultant en Excel expert

    Andere links